Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Звернення голови райдержадміністрації Віталія Бузиля з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору

   Шановні мешканці Шепетівського району!
   Щорічно цими днями глибокої осені ми згадуємо одну з найстрашніших трагедій в людській історії минулого століття. Чорними літерами закарбувалися в національній пам’яті українців події 1932-1933 років, коли організація штучного масового голоду спричинила загибель мільйонів людей.
   Тривалий час архівні дані про масштаби Голодомору в Україні замовчувалися, але завдяки плеяді розсекречених матеріалів акт геноциду проти українського народу офіційно визнали чимало країн світової спільноти. Зараз що не роковини, то дедалі важче знайти очевидців трагедії, адже будь-кому з тих, хто на власні очі бачив те жахіття, далеко за дев’яносто. Тому тепер наш обов’язок не дати згаснути пам’яті про Голодомор, дбайливо передати її наступним поколінням. Адже історична пам’ять та правда єднає нас, гуртує, робить сильнішими та мудрішими.
   Пам’ятаймо, що надзвичайно дорогою ціною, у вимірах мільйонів людських життів, наш народ заплатив за право жити на рідній землі. Долучаймося до Всеукраїнської акції “Запали свічку”, схилімо низько голови та вшануємо душі безневинно убієнних жертв голодоморів. Вічна їм пам’ять!

22.11.2019