Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


У Шепетівському акушерсько-гінекологічному відділені відбувся консиліум

   04 листопада 2019 року проведено консиліум у Шепетівському акушерсько-гінекологічному відділені за участю заступника головного лікаря з медичної частини Л. Юрчишиної, лікаря-педіатра, заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства Л.Гнатюк, лікаря-педіатра педіатричного відділення Л.Бурячківської, лікаря-неонатолога В.Козак, начальника служби у справах дітей адміністрації Ю.Богуш, методиста з виховної роботи Судилківської ОТГ Л.Кіпран.
   Засідання проведено з метою виписки породіллі з новонародженою дитиною з пологового стаціонару. Потрібно зазначити те, що жінка вже має двох малолітніх дітей, але не належним чином виконує свої батьківські обов’язки.
   В ході засідання з мамою проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків, створення для малолітніх відповідних житлово-побутових умов проживання для нормального виховання, навчання та розвитку дітей.
   Окрім вище зазначеного, матір додатково поінформовано про догляд за новонародженою дитиною, про загрозливі стани дитини, при яких негайно треба звертатися за медичною допомогою.

   Завідувач сектору з питань опіки,
    піклування та усиновлення
    служби у справах дітей адміністрації
   О.Козачук

05.11.2019