Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичний рейд на території Судилківської сільської ради

   З метою здійснення обстеження умов проживання сімей, в яких проживають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах та проведення профілактичних бесід з батьками щодо належного виховання та утримання дітей, начальником служби у справах дітей Ю.Богуш, завідувачем сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей адміністрації О.Козачук, методистом з виховної роботи Судилківської ОТГ Л.Кіпран, 04 листопада 2019 року проведено профілактичний рейд на території Судилківської сільської ради.
   У ході рейду відвідано дитячий садочок в селі Білокриниччя, в результаті чого з’ясовано питання щодо захисту прав малолітньої дитини.
   За місцем проживання відвідано три сім’ї, в яких виховується п’ятеро дітей.
   Хочеться зазначити, що умови проживання дітей в таких сім’ях різні, це залежить, насамперед, від рівня матеріального забезпечення, ступеня вживання алкогольних напоїв, ступеня інтелектуального розвитку батьків.
   З батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для розвитку, навчання та виховання дітей.
   За результатом даного рейду складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання відвіданих сімей.
   Працівники служби у справах дітей і надалі контролюватимуть стан виконання батьківських обов’язків не дуже відповідальних батьків.

   Завідувач сектору з питань опіки,
   піклування та усиновлення
   служби у справах дітей адміністрації
   О.Козачук

05.11.2019