Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Привітання голови райдержадміністрації Віталія Бузиля з Днем залізничника

   Шановні залізничники!
   Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем залізничника і дякую Вам за потрібну і важливу роботу. Це свято стосується багатьох жителів району, адже доля їх тісно пов’язана з працею на сталевих магістралях.
   Нині у колективі залізничників Шепетівщини працює багато справжніх майстрів своєї справи, які забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
   На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначалися і відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю та сумлінною працею. Саме завдяки їх злагодженій роботі десятки тисяч пасажирів щодня з комфортом дістаються потрібного пункту призначення – їдуть на роботу, додому, відвідують рідних і близьких, подорожують і відкривають для себе навколишній світ.
   Слова щирих побажань адресую ветеранам залізничного транспорту, які перебувають на заслуженому відпочинку та всім, хто вніс свій посильний вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі.
   Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, вагомих професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і в усьому і завжди нехай Вас супроводжує зелене світло.

04.11.2019