Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

   Постановою Уряду від 27.12.2017 року № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції. Документом затверджено механізм організації проведення зазначеної реабілітації структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій, районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад .
   Метою психологічної реабілітації є збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки.
   Психологічна реабілітація передбачає надання таких послуг: психологічна діагностика, психологічна просвіта та інформування, консультування, психологічна підтримка та супроводження, психотерапія, групова робота. Послуги з психологічної реабілітації надаються окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.
   Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до замовника послуг – структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців – за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу). Замовник послуг інформує учасника антитерористичної операції про порядок проведення заходів із психологічної реабілітації. До заяви про направлення учасника антитерористичної операції на психологічну реабілітацію додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.
   З метою надання учасникам антитерористичної операції послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів, наказом Управління соціального захисту населення Шепетівської райдержадміністрації від 31.10.2019 року № 42-ОД до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації включено такий санаторій :

01.11.2019
Назва юридичної особи
Форма власності
Код виду економічної діяльності
Умови надання послуг (в умовах стаціонару чи амбулаторно)
Прізвище, ім’я, по батькові керівника
Місцезнаходження юридичної особи
Контактні дані (телефон, факс, електронна пошта)
Вартість послуг (1 ліжко-дня)
1 2 3 4 5 6 7 8
ТОВСЛК «Перлина Поділля» Приватна 86.21-загальна медична практика 86,22-спеціалізована медична практика стаціонар Бабій Ірина Віталіївна 32100 Хмельницька обл., Городоцький р-н., смт. Сатанів вул. Курортна,45 0674912610, 0979950985, 0677827390, 28072006@i.ua 611.80