Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Шепетівська місцева прокуратура вимагає визнати недійсними угоди, якими неправомірно зменшено обсяги закуплених на 1 млн. грн. паливно-мастильних матеріалів

   Місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель паливно-мастильних матеріалів на суму понад 1 млн. грн.
   Встановлено, що у січні цього року тендерним комітетом комунального підприємства Шепетівської міської ради розглянуто пропозиції постачальників та визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закупівлю за бюджетні кошти 45 тис. літрів дизельного палива.
   Після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, в порушення правил добросовісної конкуренції серед учасників, між замовником та постачальником укладено додаткові угоди, якими поступово загальні обсяги пального, що планується закупити, зменшено більше ніж на 7 тис. літрів.
   При цьому ціна договору лишилась сталою.
   Водночас, ринкові ціни на паливо з часу проведення закупівлі та до моменту внесення змін до договору тільки зменшувались.
   Тому, як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання зазначених додаткових угод до договору про закупівлю товарів недійсними.
   Позов прокурора перебуває на розгляді в господарському суді Хмельницької області.

31.10.2019