Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ!

   Відділ у Шепетівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, на виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», повідомляє органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації державної та комунальної форми власності, що до 2021 року необхідно перенести до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель, відповідно до вимог статтей 26 та 55 Закону України «Про землеустрій».
   Для того, щоб перевірити інформацію щодо своєї земельної ділянки необхідно на сайті Держгеокадастру вибрати розділ «Публічна кадастрова карта» (http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta),у вказаному Розділі необхідно перевірити наявність та достовірність кадастрового номера земельної ділянки. Також, у випадку якщо є Державний акт на право власності на земельну ділянку старого зразка до 2004 року, а кадастровий номер відсутній, необхідно здійснити встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка знаходиться у власності (в такому випадку необхідно звернутися до відповідної сертифікованої землевпорядної організації).
    В свою чергу, відомості про земельні ділянки можуть містити помилки, які могли бути допущені у різні часи та з різних причин. Коли є сумніви у достовірності даних про земельну ділянку або коли інформація про ділянку в Державному земельному кадастрі відсутня взагалі, державними кадастровими реєстраторами здійснюється пошук інформації та перевірка відомостей перед тим, як внести їх до Державного земельного кадастру.
   Звертаємо увагу, що саме землевласники та землекористувачі передусім повинні бути зацікавлені в тому, щоб земельна ділянка була внесена до системи Державного земельного кадастру та коректно відображена.
   Якщо у Вас не має можливості скористатись послугами Публічної кадастрової карти, Ви можете звернутись безпосередньо до Відділу Держгеокадастру у районах та містах (за місцем знаходження земельної ділянки) щодо наявності або відсутності відомостей або виявлення помилок у відомостях про земельну ділянку у системі Державного земельного кадастру.
   При цьому необхідно надати відповідну документацію із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка відводилась у власність чи користування, з каталогами координат та (при наявності) обмінний файл.

30.10.2019