Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


У Корчику відбувся виїзний районний семінар з працівниками культури

   23 жовтня на базі закладів культури с. Корчик відбувся виїзний районний семінар на тему "Роль клубного закладу у житті сільського населення. Завдання і проблеми розвитку клубного аматорства" - з клубними та «Публічна бібліотека в житті місцевої громади» - з бібліотечними працівниками.
   У роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Наталія Грабельнікова, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Валентина Галімська, директор Марія Грищенко та методисти районного будинку культури, клубні та бібліотечні працівники району.
    Працівники культури с. Корчик радо з піснею зустріли колег, після чого провели оглядову екскурсію по закладу. Директор Тетяна Лютовська, художній керівник Оксана Караван та завідуюча бібліотекою Віта Коськовецька презентували заклад культури та розповіли для присутніх історію села та закладу, також ознайомили присутніх із методикою своєї роботи.
   На семінарі піднімались проблемні питання галузі, про зміни у правописі та інструкції з діловодства.
   За сприяння головного спеціаліста-експерта з умов праці відділу з питань праці, соціально-трудових відносин та з питань сім’ї управління соціально захисту населення Ігоря Кравця було обговорено питання протидії торгівлі людьми та роздано друковану продукцію.
   Учасників семінару запросили на показовий захід "Запрошуємо на чай", де всі отримали не тільки корисну інформацію, а ще й заряд бадьорості та енергії від випитого чаю.
   Працівники культури по завершенні побажали один одному добра та творчої праці. Кожний від участі отримав позитивні емоції та наснагу до подальшої творчої праці.

24.10.2019