Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати в Ленковецькій об’єднаній територіальній громаді

   У приміщенні Ленковецької сільської ради 18 жовтня 2019 року відбулося виїзне спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
    З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені роботодавці сіл Ленковецької об’єднаної територіальної громади, які здійснюють діяльність у торгівлі, громадському харчуванні.
   В роботі робочої групи взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, управління соцзахисту населення райдержадміністрації, Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області та Ленковецької сільської ради.
   Відкриваючи засідання, представник управління соціального захисту райдержадміністрації наголосила, що сьогодні виїзною робочою групою по легалізації тіньової зайнятості були обстежені об’єкти господарювання, які розташовані на території сіл Городище, Коськів, Серединці, Лотівка, Ленківці та Чотирбоки.
   Присутні фізичні особи-підприємці озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності а саме питання єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.
   Представник управління Держпраці у Хмельницькій області провела з суб’єктами господарювання інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо легалізації найманої праці і підвела підсумки обстеження.
   За результатами засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а присутніх підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

22.10.2019