Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Зустріч з представниками малого та середнього бізнесу Ленковецької об’єднаної територіальної громади

   У приміщенні Ленковецької сільської ради 18 жовтня 2019 року проведена зустріч представників районної державної адміністрації, управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області з представниками малого та середнього бізнесу Ленковецької об’єднаної територіальної громади щодо роз’яснення необхідності підвищення рівня заробітної плати, детінізації бізнесу, легалізації трудових відносин.
   Заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія Валькова наголосила, що головною метою проведення зустрічей з суб’єктами господарювання за різними напрямками діяльності є налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці підприємців та влади району. Важливим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання щодо офіційного працевлаштування найманих працівників.
   Представник управління Держпраці у Хмельницькій області під час зустрічі повідомила про деякі зміни при проведенні перевірок з питань праці, які обумовлені у Постанові КМУ від 21.08.2019 р. №823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», а також відповіла на питання суб’єктів господарювання щодо питань оформлення та оплати праці найманих працівників. На наболілі питання присутніх про сплату податків відповіла представник Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області.