Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій на працю - на постійному контролі

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 15.10. 2019 року №234/2019-р, 18 жовтня 2019 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Ленковецької та Судилківської об’єднаних територіальних громад.
   Протягом дня робочою групою у складі: заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представників управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області було обстежено об’єкти господарювання приватної форми власності, які розташовані на території сіл Городище, Серединці, Лотівка, Коськів, Ленківці та Чотирбоки.
   За підсумками проведеного обстеження на території Ленковецької сільської ради виявлено 1 неоформленого працівника, яка знаходився на робочому місці у закладі швидкого харчування с. Ленківці.
   Під час відвідувань об’єктів господарювання з роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації зайнятості населення.

18.10.2019