Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Профілактичний рейд

   16 жовтня 2019 року, начальником соціальної роботи РЦСССДМ адміністрації А.Цідиком, завідувачем сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей адміністрації О.Козачук, головним спеціалістом служби у справах дітей адміністрації О.Федорчук, інспектором ювенальної превенції Шепетівського ВП О.Семенюк, на території Плесенської сільської ради проведено профілактичний рейд.
   У ході рейду за місцем проживання відвідано 4 сім’ї, в яких виховується 8 дітей. На момент обстеження в 4-х сімей житлово-побутові умови та санітарно-гігієнічний стан в будинках, задовільний. Будинки облаштовані необхідними меблями, по можливості побутовою технікою, в кімнатах чисто, прибрано, тепло. Діти мають окремі кімнати
умебльовані відповідно до віку. Діти забезпечені сезонним одягом та взуттям, продуктами харчування. Сім’ї обробляють земельні ділянки, утримують худобу. В результаті складено акти обстеження умов проживання. Не вдалося здійснити обстеження умов проживання однієї родини, у зв’язку з відсутністю батьків вдома на момент перевірки.
   Окрім вище зазначеного, начальником соціальної роботи РЦСССДМ адміністрації А.Цідиком, здійснено перевірку 4-х сімей, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини, складені відповідні акти перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

   Завідувач сектору з питань опіки,
   піклування та усиновлення
   служби у справах дітей адміністрації
   О.Козачук

18.10.2019