Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


В районі відкрито першу сімейну молочну ферму "Молочна перлина"

   11 жовтня 2019 року відбулося відкриття першої в нашому районі сімейної молочної ферми в с. Городище. Молода сім'я Скоробагатих Василь та Світлана не побоялися труднощів та прийняли таке важливе рішення – побудувати сімейну молочну ферму на 18 дійних корів.
   Будівництво та відкриття ферми відбулося за фінансового сприяння ТОВ «Укрмілкінвест». Фінансова допомога надавалася на придбання обладнання та придбання дійних корів. Відкриття сімейної молочної ферми «Молочна перлина» проводили координатор проекту Ірина Патик та дорадник Олександр Березюк.
   На відкриття ферми були запрошені: виконуюча обов’язки начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Валентина Лопоцюк, староста с. Городище Микола Козацький, начальник міськрайонного центру зайнятості Олександр Ребекевша.
   На заході були присутні власники особистих господарств району, які утримують 5 і більше корів, ініціативні, зацікавлені особи, які бажають створити сімейну ферму із інших районів та областей, представники засобів масової інформації.
   Сім'я Скоробагатих та ТОВ «Укрмілкінвест» продемонстрували учасникам заходу побудоване приміщення з усіма сучасними вимогами до утримання дійних корів, обладнання для доїння корів, холодильне обладнання. На даний час, уже закуплено 13 дійних корів, планується закупити ще 5 корів.
   Коментуючи голова районної державної адміністрації Віталій Бузиль наголосив, що створення сімейних (фермерських) господарств дасть можливість легалізувати діяльність фізичних осіб у формі підприємницької діяльності, покращити соціальний захист селян (пенсійне забезпечення та інше) та в кінцевому результаті збільшити надходження до місцевих бюджетів, а сімейна молочна ферма «Молочна перлина», перша в Шепетівському районі, повинна стати успішним прикладом для наступних послідовників.
   Тож керівництво району висловлює щиру подяку кластеру «Натуральне молоко», ТОВ «Укрмілкінвест», особисто керівнику проекту створення сімейних ферм Сергію Чернієнко за допомогу та підтримку цього важливого проекту.
   І особлива подяка сім'ї Скоробагатих. Даний проект має стати одним із рушіїв розвитку сільської місцевості Шепетівщини. Разом з тим, створення сімейних фермерських господарств сприяє активізації розвитку молочного тваринництва у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей, що в ці нелегкі для країни часи потребує особливої уваги.
   Запрошені та учасники зібрання привітали сім'ю Скоробагатих із відкриттям сімейної ферми та побажали успіхів в цій нелегкій справі, терпіння, енергії, завзяття, віри у власні сили та високих прибутків.

   Т. в. о. начальника відділу
   агропромислового розвитку,
   екології та природних ресурсів В. Лопоцюк

16.10.2019