Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України

   11 жовтня 2019 року у залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. На заході були присутні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради, військовослужбовці, учасники бойових дій в зоні проведення ООС, представники громадськості.
   Привітали присутніх зі святом керівник апарату райдержадміністрації Наталія Лінник, керуючий справами Шепетівської районної ради Микола Капелюх.
   14 жовтня особливий день для українців, адже поряд із такими святами як День українського козацтва, Покрови пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисника України. День, що поєднує в собі силу віри і звитяги, героїзм і хоробрість різних поколінь українців. Ми бачимо мирне небо над Шепетівщиною тому, що наші хлопці щодня виборюють сьогодення ціною колосальних зусиль і ціною свого життя. І ми повинні про це пам’ятати, - наголосила у своїй промові Наталія Лінник.
   За зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисника України кращі військовослужбовці, учасники бойових дій в зоні проведення ООС були відзначені грамотами райдержадміністрації, районної ради та цінними подарунками.
   На знак вшанування світлої пам’яті загиблих у боротьбі за незалежність нашої держави всі присутні схилили голови в хвилині мовчання.
   Яскравими, патріотичними виступами порадував учасників заходу колектив районного будинку культури.
   По завершенню урочистостей керівники району поклали квіти до Дошки Пам’яті Героїв Небесної Сотні і загиблих учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях.

   З нагоди Дня захисника України відзначено Грамотою Шепетівської районної державної адміністрації та районної ради:

   Швороба Романа Григоровича - офіцера–психолога військової частини А 2375, старшого лейтенанта.

   Лозу Ярослава Олександровича - старшого картографа картографічного відділу військової частини А4127, лейтенанта.

   Кондратюка Василя Петровича - учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході України.

   Бондара Максима Юрійовича - старшого офіцера мобілізаційного відділення Шепетівського об’єднаного міського військового комісаріату, старшого лейтенанта.

   Муштина Романа Васильовича - начальника радіостанції польового центру зв’язку інформаційно–телекомунікаційного вузла військової частини А3730, прапорщика.

   Ліскова Віктора Володимировича - учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході України.

   Васильчука Миколу Івановича - військовослужбовця військової частини А 2007, молодшого сержанта.

   Юрчака Володимира Івановича - учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході України.

11.10.2019