Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Профілактичний рейд «Підліток»

   З метою раннього виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, своєчасного вилучення їх з небезпечного середовища, надання їм реабілітаційної допомоги, виявлення осіб, які втягують неповнолітніх у злочинну діяльність, профілактики негативних проявів серед дітей, запобігання безпритульності та бродяжництву, у районі систематично проводяться профілактичні рейди: «Підліток», «Сім’я», «Діти вулиці», під час яких відпрацьовуються місця масового відпочинку неповнолітніх, відвідуються сім’ї, в яких батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.
   Так, 8 жовтня 2019 року начальником служби у справах дітей Юлією Богуш, старшим інспектором ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції Ольгою Семенюк, дільничим офіцером поліції Шепетівського відділу поліції Олегом Ящуком, проведено профілактичний рейд «Підліток» у селах Романів, Хутір, Корчик, Кліментовичі. Під час рейду відвідано 8 сімей де проживають діти, які перебувають під контролем чи на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. Проведена робота з неповнолітніми, які перебувають на обліку у зв’язку з вчиненням кримінальних правопорушень, з учнями, які без поважних причин пропускають навчання у школі чи училищі. Проведена профілактична робота з сім’ями, основним завданням якої є проведення обстежень умов життя дітей, профілактичні бесіди з батьками, надання їм консультацій, в оформленні державних соціальних допомог, інших послуг, а у разі умисного невиконання батьками своїх обов’язків - притягнення їх до відповідальності, відібрання дітей або позбавлення їх батьківських прав.

   Начальник служби у справах дітей Шепетівської
   районної державної адміністрації
   Юлія Богуш

09.10.2019