Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведення профілактичного рейду «Діти вулиці», «Сім’я»

   З метою соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, профілактики правопорушень серед осіб, які не досягли вісімнадцятирічного віку, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності, головними спеціалістами служби у справах
дітей Шепетівської РДА, Наталією Чорнопиською та Оксаною Федорчук, спільно з начальником відділу із соціальної роботи ЦСССДМ Андрієм Цідиком та старшим інспектором сектору ювенальної превенції Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області Ольгою Семенюк, 8 жовтня 2019 року проведено черговий профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» у селі Пліщин Шепетівського району.
   В ході рейду відвідано 8 родин, які перебувають на контролі служби, у зв’язку із неналежним утриманням та вихованням дітей та проведено в них обстеження умов проживання.
   За результатами рейду складені відповідні акти, з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей, та, щодо попередження насильства у сім’ї.

09.10.2019