Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


ТРЕНІНГ ДЛЯ УСИНОВЛЮВАЧІВ, БАТЬКІВ ВИХОВАТЕЛІВ, КАНДИДАТІВ У ПРИЙОМНІ БАТЬКИ «РЕЦЕПТ ЩАСТЯ»

   Саме під такою назвою в День усиновлення у Шепетівській районній державній адміністрації для прийомних батьків, усиновителів, кандидатів в прийомні батьки, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях, завідувач сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей адміністрації Олена Козачук, провела тренінг.
   На початку тренінгу Олена Володимирівна зауважила: «Всі батьки хочуть, щоб їхні діти жили в сім’ї щасливо і мирно, були слухняними, розумними. Любити дітей мало, потрібно знати їх, а цьому необхідно вчитися. Сьогодні ми спробуємо хоча б трішки більше дізнатися про своїх дітей, навчитися їх розуміти».
   В ході тренінгу було багато цікавих завдань для дорослих та дітей. Захоплюючим було творче завдання – створення колажу, після завершення якого кожна група презентувала свою роботу. Діти розповідали, що потрібно робити для того, щоб родина була щасливою: підтримувати один одного, намагатися все робити разом, не мати секретів один від одного, подорожувати з батьками, вірити у родину, проводити багато часу з рідними тощо.
   Батьки також ділилися досвідом сімейного виховання дітей, розкривали рецепт «Щастя», на перше місце винесли такий пріоритет, як виховувати власними вчинками: чесність, працьовитість, доброзичливість, сімейне дозвілля, віра у свою дитину, цілувати вранці і перед сном, прислуховуватися до бажань дитини, слухати та чути один одного тощо.
   Цей захід ще більше зблизив батьків з дітьми і дав зрозуміти один одного. Після тренінгу організатори пригостили учасників чаєм, печивом та цукерками.

   Начальник служби у справах дітей адміністрації
   Ю.Богуш

01.10.2019