Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


«КРУГЛИЙ СТІЛ» З НАГОДИ ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ

   30 вересня 2019 року службою у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації було проведено засідання «круглого столу» для прийомних батьків, усиновителів, кандидатів у прийомні батьки.
   У заході взяла участь керівник апарату адміністрації Наталія Лінник, яка зазначила, що в день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії Україна святкує День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім’ї приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя. Наталія Миколаївна подякувала усиновлювачам, прийомним батькам за те, що відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Дали кожній дитині щастя мати родину.
   Начальник служби у справах дітей адміністрації Юлія Богуш повідомила, що в Шепетівському районі ведеться цілеспрямована робота з влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сім’ї, адже найважливіше щастя - мати родину, тата і маму. В районі проживає 26 усиновлених дітей, під опікою (піклуванням) виховуються 56 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Функціонує 2 прийомні сім’ї, в яких виховується 2 дітей. Разом в ДБСТ та ПС виховуються 17 дітей.
   Юлія Сергіївна висловила щиру подяку всім небайдужим до дитячої долі. Чужих дітей не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали в любові.
   Директор РЦСССМ адміністрації Лариса Романець зробила акцент на важливості обговорення законодавчої бази щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
   Прийомні батьки Любов Паляниця та Людмила Василишина поділилися власним позитивним досвідом сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які у дитинстві були обділені батьківською любов’ю, не отримали належного догляду, зазнали тяжких психологічних травм. Висловили своє категоричне переконання у тому, що діти повинні знати свою соціальну історію, тому що рано чи пізно знайдуться «доброзичливі люди», які розкажуть про це, але зі своїми коментарями…
   На засідання працівники служби у справах дітей адміністрації розробили інформаційні матеріали, буклети про усиновлення, сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, листівки з побажаннями, щоб кожна дитина мала родину, люблячих батьків.
   По завершенню заходу керівник апарату Наталія Лінник вручила запрошеним подарунки від служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації.
   Засідання «круглого столу» пройшло в теплій атмосфері, а питання, порушенні на ньому, не залишили нікого байдужим.

   Завідувач сектору з питань опіки,
   піклування та усиновлення
    служби у справах дітей адміністрації
   О.Козачук

01.10.2019