Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Фестиваль чемпіонів «Відкритий урок з футболу»

   З 27 по 29 вересня 2019 року у м. Шепетівка під егідою української асоціації футболу спільно з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» на стадіоні «Локомотив» проведено фестиваль чемпіонів «Відкритий урок з футболу». До участі запрошені 12 команд загальноосвітніх навчальних закладів Шепетівки, Шепетівського району та ОТГ.

   Довідково. Проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом.
   Проект «Відкриті уроки футболу» націлений на те, щоб діти, незалежно від рівня здібностей, статі та соціального статусу, долучалися та отримували задоволення від футболу та спорту в цілому. Саме такі заходи є важливим кроком для формування цінностей здорового способу життя у підростаючого покоління, профілактики конфліктів і навіть дитячої злочинності.
   У місті Шепетівка фестиваль реалізовано за підтримки Шепетівської міської ради та Шепетівської державної районної адміністрації.

30.09.2019