Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

   27 вересня 2019 року під керівництвом голови Шепетівської районної державної адміністрації Віталія Бузиля відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний були винесенні наступні питання: про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав матері відносно двох малолітніх дітей; про влаштування неповнолітніх до СЗОШ-інтернату; про надання повної цивільної дієздатності для неповнолітніх у зв’язку із народженням дітей; про виплату допомоги на дитину, позбавлену батьківського піклування, яка перебуває під опікою; про захист житлових прав малолітніх дітей; про встановлення годин спілкування для батька з малолітніми дітьми.
   Під час обговорення питань, які стосувалися кожної окремої сім’ї, члени комісії висловили свої думки та після дискусії були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

   Завідувач сектору з питань опіки,
   піклування та усиновлення
   служби у справах дітей адміністрації
   О.Козачук

27.09.2019