Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичні рейди «Діти вулиці», «Підліток»

   З метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах, недопущення вживання ними алкогольних напоїв, тютюнових виробів, систематично проводяться рейди «Діти вулиці», «Підліток» в Шепетівському районі.
   25 вересня 2019 року спеціалістами служби у справах дітей спільно із методистами Судилківської сільської ради, обстежено житлово-побутові умови проживання сімей, діти в яких опинилися у складних життєвих обставинах у селах Серединці, Городище. На території громади відвідано 6 родин, в яких на утриманні перебувають 15 малолітніх/неповнолітніх дітей віком від 0 до 18 років.
   Під час візиту з батьками малолітніх дітей проведено бесіди щодо відповідального батьківства, не вживання спиртних напоїв, створення належних умов проживання та забезпечення дітей всіма необхідними засобами для повноцінного розвитку, а також наголошено на цільове використання державних коштів, що виплачуються безпосередньо на утримання дітей,
    Під час інспектування до кожної сім’ї було доведено, що з 28.08.2018 року набрали законної сили нові зміни про відповідальність за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей відповідно до статті 184 Адміністративного кодексу України, ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
    Якщо ті самі дії вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, то вони тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

26.09.2019