Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулася зустріч з народним депутатом України Олексієм Жмеренецьким

   Сьогодні у малому залі райдержадміністрації у вигляді круглого столу відбулася зустріч народного депутата України Олексія Жмеренецького з керівним активом району. Участь у зустрічі взяли голова районної державної адміністрації Віталій Бузиль, голова районної ради Петро Дзяворук, секретар Шепетівської міської ради Микола Кикоть, керівники територіальних громад, представники підприємств, установ та організацій району, депутати обласної ради, представники сусідніх районів.
   На початку зустрічі народний обранець коротко зупинився на ключових питаннях політичної, економічної та соціальної ситуації в державі. Зокрема, Олексій Сергійович окреслив найважливіші завдання, які ставить перед собою Офіс Президента України на наступний рік. Також депутат наголосив на пріоритетах у своїй діяльності.
   Далі відбулась жвава дискусія у форматі діалогу із присутніми у залі. Питання, що піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних проблем регіону, які можуть бути вирішені на рівні Верховної Ради та за безпосередньої участі народного депутата: медична реформа, оподаткування, бюджетні відносини, земельні питання тощо.
   На завершення очільники району висловили надію на подальшу плідну співпрацю з народним депутатом України.

25.09.2019