Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


«Легалізація заробітної плати» та «Єдиний соціальний внесок» - важливі теми, які обговорювались на засіданні районної робочої групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

   Сьогодні, 20 вересня, у приміщені районної державної адміністрації відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   В роботі комісії взяли участь представники: Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області, ГУПФ у Хмельницькій області, Шепетівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області, управління економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, управління соцзахисту населення, фінансового управління, представник Судилківської об’єднаної територіальної громади.
   Засідання комісії проводилося за підсумками виїзду 12 вересня районної робочої групи по об’єктам господарювання, які знаходяться на території Судилківської сільської ради та листом ГУ ПФУ в Хмельницькій області щодо виплати заробітної плати застрахованим особам значно нижчої заробітної плати за видами економічної діяльності у регіоні.
   На комісії заслуховувалися представники Судилківської сільської ради, а також підприємці вказаної вище громади, які нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.
   Представник Держпраці у Хмельницькій області довела до відома присутніх про прийняття постанови КМУ від 21.08.2019 року №823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», про організацію і проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань інспекторами праці Держпраці у Хмельницькій області
   Під час засідання, з’ясовано, що основними причинами нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче мінімального рівня є встановлення неповного робочого дня, праця за сумісництвом, оплата праці за фактично відпрацьований час.
   Учасники зустрічі дійшли згоди щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам не нижче за мінімально встановлений законодавством розмір.
   За підсумками засідання комісії роботодавці мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.

20.09.2019