Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Тиждень протидії булінгу

   Із проявом булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму. Таке явище, як шкільне цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки дедалі стає популярнішою.
   Навчальний рік набирає обертів і, готуючи дітей до школи, батьки думають про форму, зошити, портфель і рідко переймаються питанням захисту своїх чад, проявом агресії у своїх дітей, а саме: насильства та жорстокості відносно окремої дитини не тільки вдома, в школі, на вулиці, а й у соціальних мережах. До чого може привезти ігнорування булінгу та як його попередити 18 вересня обговорювали на нараді в Шепетівській районній державній адміністрації, під керівництвом начальника служби у справах дітей адміністрації Ю.Богуш, за участю начальника відділу із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді А.Цідика, інспекторів ювенальної превенції Шепетівського ВП О.Семенюк, В.Карася, працівників служби у справах дітей адміністрації.
   Наголошуємо, що Законом України від 18 грудня 2018 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», запроваджено адміністративну відповідальність за булінг. За завдані тілесні ушкодження в процесі шкільного конфлікту відповідальність будуть нести, насамперед, батьки і діти.

   Завідувач сектору з питань опіки,
   піклування та усиновлення
   служби у справах дітей адміністрації
   О.Козачук

18.09.2019