Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Працівника лісу привітали з професійним святом

   12 вересня у Шепетівському районному спеціалізованому лісокомунальному підприємстві відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівника лісу.
   З цієї нагоди привітати лісівників району завітали голова райдержадміністрації Віталій Бузиль та голови районної ради Петро Дзяворук.
   У своїх вітаннях очільники району високо оцінили нелегку працю працівників лісового господарства Шепетівщини. Побажали їм плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя. А також запевнили, що районна влада і надалі вживатиме заходів, які сприятимуть розвитку лісового господарства.
    З нагоди професійного свята кращим працівникам лісівничої справи були вручені грамоти та цінні подарунки.
    Підводячи підсумки заходу керівник Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Петро Трофімчук щиро подякував представникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за привітання та звертаючись до своїх колег відзначив їх професійність та самовідданість у роботі.
   Гарний настрій присутнім подарували вихованці Городнявської школи