Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій на працю - на постійному контролі

            З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 04.09. 2018 року №205/2019-р, 12 вересня 2019 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Судилківської об’єднаної територіальної громади.
   Протягом дня робочою групою у складі: заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представників: Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області, дільничного ВП ГУНП у Хмельницькій області було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл: Хролин, Травлин та Судилків.
   На території одного з виробничих об’єктів по виготовленню виробів із бетону у с. Судилків під час відвідування членами робочої групи були виявлені 5 неоформлених осіб, які знаходилися на робочих місцях.
   З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.