Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Спільний нічний рейд

   В ніч з 7 на 8 вересня 2019 року, з метою профілактики негативних проявів у підлітковому середовищі щодо розпивання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, куріння в громадських місцях, порушення правопорядку, перебування підлітків без супроводу дорослих у нічний час, здійснення продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, працівники служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції Шепетівського ВП, дільничих офіцерів, головного спеціаліста відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Грицівської селищної ради, провели спільний нічний рейд на території Грицівської селищної ради.
   У ході рейду було обстежено гуртожиток Грицівського ВПТУ 38, селищний парк культури та відпочинку, магазини та диско бар.
   В результаті виявлено неповнолітніх правопорушників, які розпивали спиртні напої. Винних притягнено до відповідальності.
   Окрім цього, було складено протокол та притягнено до відповідальності, особу, яка здійснила продаж алкогольних напоїв неповнолітнім.

Завідувач сектору з питань опіки,
піклування та усиновлення О.Козачук