Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Організація та проведення у 2019 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

    Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», листа Міністерства соціальної політики України від 20.08.2019р. № 15261/0/2-19/37 «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», наказу служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації від 21.08.2019р. № 7 н «Про організацію проведення у 2019 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», наказу служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації «Про організацію проведення у 2019 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»» від 22.08.2019 року № 68/2019-н/од, з метою надання дітям з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, у Шепетівському районі проведено перший етап даного заходу.
    Так, проведено нараду під керівництвом керівника апарату адміністрації Н.Лінник, за участю начальника служби у справах дітей адміністрації Ю.Богуш, начальника соціальної роботи РЦСССДМ адміністрації А.Цідика головного спеціаліста відділу освіти та культури адміністрацій Л.Ільчук, , інспектора сектору ювенальної превенції Шепетівського ВП О.Семенюк, відвідано 7 сімей, в яких виховуються діти, які перебувають в складних життєвих обставинах та стоять на обліку у службі у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації, про що складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання. З даної категорії всі діти приступили до навчання та забезпечені по мірі можливості шкільним приладдям.
    Також встановлено, що дирекцією навчальних закладів Шепетівського району, вживалися всі заходи щодо залучення дітей до навчально-виховного процесу.
    Наголошуємо всім батькам та відповідальним за охоплення навчанням дітей шкільного віку, що в Шепетівському районі розпочався другий етап профілактичного заходу «Урок», який завершиться 22 жовтня 2019 року. За результатами будуть вжиті заходи щодо повернення або влаштування виявлених дітей до закладів освіти, закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності, батьків або осіб, які їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей.

Завідувач сектору з питань опіки,
піклування та усиновлення
служби у справах дітей адміністрації О.Козачук