Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Шепетівській район прийняв участь у XXXIІ агропромисловій виставці «Агро-Поділля – 2019»

    Вже стало гарною традицією сонячного вересневого дня підводити підсумки та ділитися успіхами й досягненнями агропромислової галузі Хмельниччини.
    7 вересня для жителів області відбулося урочисте відкриття ХХХІІ обласної агропромислової виставки «Агро-Поділля – 2019». Цьогоріч до участі у заході долучилося більше 350 учасників з усіх регіонів України та закордону. Також традиційно кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств представили райони області, заклади профтехосвіти, окремі вищі навчальні заклади та лісові господарства.
   Вже дев’ятий рік поспіль аграрії Хмельниччини є лідерами по урожайності ранніх зернових культур. З чисельності великої рогатої худоби область в Україні займає ІІІ місце, з чисельності поголів’я корів ІІ, по темпах росту виробництва молока І місце в державі.
   В цей урочистий день лунали слова вітання від керівництва області та міста, представників депутатського корпусу, аграріїв.
   Вітаючи учасників 32 – ї обласної агропромислової виставки «Агро-Поділля – 2019», т.в.о. голови адміністрації Володимир Кальніченко зазначив: “Сьогодні ми зібралися, аби відмітити кращих аграріїв області та похвалитися здобутками нашої щедрої на урожай подільської землі”.
   Володимир Ілліч висловив сподівання, що виставка дасть можливість кожному віднайти для себе нових партнерів та постачальників, підписати нові контракти, поділитися досвідом роботи, популяризувати сільськогосподарську продукцію, аби надалі розвивати своє виробництво. Посадовець подякував хліборобам за гарні показники та лідируючі позиції в аграрній галузі та інвесторам, які розвивають сільське господарство в області.
   На завершення посадовець відзначив Почесними грамотами обласної державної адміністрації кращих працівників сільського господарства.
   Серед нагороджених відзнаку отримав тракторист-машиніст ТОВ «Серединецьке» - Мерзляков Василь Михайлович.
   Під час знайомства із виставкою керівники області відвідали експозиційний намет Шепетівського району. У ньому їх привітав перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, який коротко наголосив на досягненнях підприємств агропромислового комплексу Шепетівщини у 2019 році.
   Святковий настрій гостей свята забезпечували кращі професійні та самодіяльні колективи закладів культури Хмельницької області.
   За організацію виставки та надання посильної допомоги районна державна адміністрація висловлює щиру вдячність:
   - Корпорації «Сварог Вест Груп» (Агарков М.М.);
   - ТОВ «Поділля +» (Вичавка І.І.);
   - ТОВ «Старт-інтер-прайз» (Паляниця А.С.);
   - ТОВ «Весна-Агро» (Турінський В.В.);
   - ТОВ «Інтерпродукт» (Павонський В.М.);
   - ПП «МВМ-13» (Мовсісян В.М.);
   - ФГ «Агроінвестпроект-2005» (Поліщук В.М.);
   - ФГ «Добробут-2012» (Лановий Д.М.);
   - ФГ «Орхідея - 2006» (Коломійчук О.П.);
   - ФГ «А-Гро» (Грицюк В.П.);
   - ФГ «Мартіко» (Мартинюк С.І.);
   - ФГ «Віра» (Сведенюк О.В.);
   - приватним підприємцям Кравченко Л.І., Сінькову Ю.В., Дронь Т.В.;
   - головам об’єднаних територіальних громад та сільських рад району.