Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Володимир Кальніченко з робочим візитом відвідав Шепетівській район


    В рамках робочих поїздок у населені пункти області, вчора Шепетівщину відвідав т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко.
   Разом із головою райдержадміністрації Віталієм Бузилем, головою районної ради Петром Дзяворуком та депутатом Хмельницької обласної ради Врамом Мовсісяном очільник області побував на будівельних майданчиках нового приміщення школи та амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Корчик, ознайомився з об’ємом проведених робіт на будівництві амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Судилків та оглянув Судилківський ліцей, в якому проведено капітальний ремонт та 2 вересня відкрито футбольне поле зі штучним покриттям.
   Під час огляду об’єктів Володимир Ілліч особливо наголошував на пришвидшені виконання будівельних робіт, оскільки нове приміщення Корчицької школи, Корчицька та Судилківська амбулаторії мають бути введені в експлуатацію у поточному році.
   «Наше завдання якнайшвидше завершити будівельні роботи та ввести дані об’єкти в експлуатацію. І цим створити гідні умови для навчання дітей Корчицької громади, адже перебування дітей у старих, непристосованих, а тим більш аварійних приміщеннях, сьогодні неприпустимо. В нововідкритих амбулаторіях маємо забезпечити надання якісних медичних послуг, комфортне перебування як пацієнтів так і лікарів», - сказав Володимир Ілліч.
   Оглянувши Судилківський ліцей керівник області подякував керівникам району, органів місцевого самоврядування, колективу школи та підрядним організація за виконані роботи по утепленню фасаду, перекритті даху, ремонту класів та зміцненні матеріально-технічної бази закладу. Адже все це забезпечило належні умови для навчання дітей.

   ДОВІДКОВО
   Будівництво нової Корчицької школи було розпочато ще у 1991 році.
   У 2018 році із Державного фонду регіонального розвитку на будівництво виділено 12 млн. грн. На сьогоднішній день навчання дітей проводиться у двох старих приміщеннях (1940, 1969 р.р.), загальний знос яких становить 85 відсотків. Згідно із висновком приміщення старої школи є аварійним і не підлягає капітальному ремонту.
   Завершення будівництва зазначеної установи є економічно та соціально обґрунтованим, оскільки село є центральним у західній частині району. Після завершення будівництва до школи будуть довозитись діти із трьох сіл: Романів, Хутір, Кліментовичі.
   Введення в дію Корчицької ЗОШ дасть змогу звільнити приміщення дошкільного закладу, в якому на сьогодні розташовано початкову ланку школи. У звільненому приміщенні буде можливість відкрити дошкільний дитячий заклад і 100% охопити дітей дошкільною освітою. Реалізація проекту підвищить рівень економічного розвитку району, що відповідає державним цільовим програмам, а також пріоритетам розвитку регіону.
   В рамках реформування сільської медицини у Шепетівському районі триває будівництво двох сучасних амбулаторій – у селах Корчик та Судилків.
   2 вересня відбулось відкриття футбольного поля зі штучним покриттям на території Судилківського ліцею. Будівництво було реалізовано завдяки тому, що сільська рада на умовах співфінансування (50 x 50) взяла участь у державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

05.09.2019 р.