Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Шепетівський район відзначено Почесною грамотою обласної державної адміністрації та цінним подарунком за ІІ призове місце у номінації «Найкраща експозиція з представлення району на обласних урочистих заходах із відзначення 28-ї річниці Незалежності України»

    24 серпня, з нагоди 28-ї річниці незалежності України, у м.Хмельницький відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь усі райони та міста області. До святкування долучилася і делегація від Шепетівського району, до складу якої увійшли голова райдержадміністрації Віталій Бузиль, голова районної ради Петро Дзяворук, перший заступник голови адміністрації Сергій Пономарьов, керівник апарату адміністрації Наталія Лінник, голова та працівники Грицівської об’єднананої територіальної громади, аматорські колективи, представники підприємств та організацій району.
    Під час заходів відбулась Хода гідності, встановлено Рекорд України, шляхом створення найбільшої геральдичної мапи Хмельницької області «Єднання з українською світовою діаспорою», проведено святковий концерт та ярмарки.
    Гості свята мали нагоду ознайомитися з творчістю народних майстрів нашого краю та взяли участь у майстер-класах. Також діяла виставка-продаж, де можна було поласувати різноманітними смаколиками та придбати продукцію місцевих товаровиробників.
    Працювала виставка машин, спецтехніки, одягу, озброєння Головного управління Національної поліції в області, Головного управління Державної Служби з надзвичайних ситуацій в області.
    Центральне місце на майдані Незалежності займав коровай, який спік ТОВ “Український кристал” з міста Кам’янця-Подільського. Ним змогли пригоститися усі бажаючі, адже вага короваю – 1 тонна.
    На центральному майдані Хмельницького райони та міста презентували свої досягнення. Відповідно до розпорядження т.в.о. голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка, Почесною грамотою обласної державної адміністрації та подарунком за ІІ призове місце у номінації «Найкраща експозиція з представлення району на урочистих заходах із відзначення 28-ї річниці Незалежності України» нагороджено Шепетівський район.
    Керівники району щиро дякують за підготовку палатки та оригінальне представлення району керівництву та працівникам Грицівської ОТГ.