Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора

    За апеляційного реагування місцевої прокуратури, апеляційним судом Хмельницької області скасовано вирок Шепетівського міськрайонного суду, яким за вчинення крадіжки, поєднаної з проникненням в житло, обвинуваченого звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном.
   В травні цього року житель міста Шепетівка, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, будучи раніше неодноразово судимим за вчинення, в тому числі, злочинів проти власності, розбивши скло у вікні, проник до житлового будинку потерпілого, де викрав перукарський інструмент на загальну суму понад 2,5 тис.грн.
   Судом першої інстанції у червні 2019 року зловмисника визнано винним та призначено покарання за вчинення описаного злочину, в той же час звільнено від відбування призначеного покарання, встановивши йому іспитовий строк на два роки.
   Місцева прокуратура не погодилась із прийнятим судом рішенням, зважаючи на те, що обвинувачений має не зняті та не непогашені в установленому законом порядку судимості за попередні злочини, на шлях виправлення не став, належних висновків не зробив і продовжує злочинну діяльність. Більше того, встановлено, що обвинувачений, звільнившись з місць позбавлення волі на початку 2014 року, уже в червні того ж року вчинив новий умисний злочин проти власності та вироком суду його також звільнено від відбування покарання з випробуванням. Не зважаючи на те, що вказаний іспитовий термін обвинуваченим відбуто, зазначене свідчить про те, що такий захід примусу не є дієвим і не гарантує виправлення обвинуваченого.
   Крім того, встановлено, що після вироку місцевого суду, яким обвинуваченому призначено іспитовий термін, ним знову вчинено злочин проти власності, у зв’язку із чим його затримано в порядку ст. 208 КПК України.
   Погоджуючись із доводами прокурора, суд апеляційної інстанції скасував рішення місцевого суду та за вчинення крадіжки призначив обвинуваченому покарання у виді трьох років позбавлення волі, які належить відбувати в місцях позбавлення волі.

Шепетівська місцева прокуратура