Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Зустріч з представниками малого та середнього бізнесу Михайлюцької сільської ради

        8 серпня 2019 року у приміщенні Михайлюцької сільської ради проведена зустріч представників управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області з представниками малого та середнього бізнесу Михайлюцької сільської ради щодо роз’яснення необхідності підвищення рівня заробітної плати, детінізації бізнесу, легалізації трудових відносин та стану надходжень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевого бюджету.
   Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Л. Танасієнко наголосила, що головною метою проведення зустрічей з суб’єктами господарювання за різними напрямками діяльності є налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці підприємців та влади району. Важливим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання щодо змін у трудовому законодавстві, зокрема запровадження мінімальної заробітної плати у розмірі 4173 гривень, а також фінансової відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість. Під час зустрічі Ліліана Петрівна звернула увагу присутніх на дотримання трудового законодавства у частині своєчасного оформлення найманих працівників та нарахування і виплати заробітної плати на рівні не нижче законодавчо встановленого рівня.  
    Як зауважила посадовець, така робота приносить свої позитивні результати, зокрема в порівнянні з початком року у районі збільшилась середня заробітна плата одного штатного працівника за липень 2019 року складає 8254,5 грн., що на 19,5% більше показника січня поточного року.