Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати в Михайлюцькій сільській раді

       8 серпня 2019 року у приміщенні Михайлюцької сільської ради під головуванням начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ліліани Танасієнко відбулося виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
     З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Михайлюцької сільської ради, які здійснюють діяльність у торгівлі, громадському харчуванні та переробці деревини.
     В роботі робочої групи взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, управління соцзахисту населення, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області та Михайлюцької сільської ради.  
     Відкриваючи засідання, Ліліана Танасієнко наголосила, що сьогодні виїзною робочою групою по легалізації тіньової зайнятості були обстежені об’єкти господарювання, які розташовані на території сіл Конотіп та Михайлючка.  
     Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності.
    Під час зустрічі Ліліана Танасієнко звернула увагу присутніх на одну з найболючіших проблем району на даний час – офіційне працевлаштування працівників та дотримання вимог законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімального розміру, відповідно до відпрацьованого часу.  
    За результатами засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а присутніх підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.