Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Хід жнивових робіт в агроформуваннях Шепетівського району станом на 31.07.2019 р.

   Наразі, незважаючи на складність погодних умов, жнивова кампанія у агроформуваннях району набирає обертів. Станом на 31 липня по всіх категоріях господарств району обмолочено 5566 га ранніх зернових та зернобобових культур, валовий збір склав 34,9 тис. тонн при середній урожайності 62 ц /га. що є найкращим показником в області. Найвищий рівень урожайності зернових та зернобобових культур у ТОВ “Лотівка Еліт” - 67 ц/га.
   Слід зазначити, що по району повністю зібрано 4 культури. Серед них: озимий ріпак, озимий ячмінь, горох та гірчиця.
   На сьогодні, майже половину зібрано такої важливої продовольчої культури як озима пшениця, якої обмолочено 4005 га, намолочено 27114 тонн при середній урожайності 68 ц/га, яка на 3,2 ц/га більша, в порівнянні з минулим роком. По урожайності, на сьогоднішній день, лідирує ФГ «Левада - В”- 80 ц/га.
   Розпочато збирання ярого ячменю, якого зібрано 690 га, або 17 % від посівної площі. Урожайність ярого ячменю також вища на 8,6 ц/га, в порівнянні з минулим роком і становить 63 ц/га.
   Разом з тим, слід зазначити, що на даний час, наш район займає перші місця серед районів області і по урожайності озимої пшениці та по урожайності ярого ячменю.
   Збиральні роботи підприємства проводять власним комбайновим парком, який нараховує 65 одиниць техніки. Слід зазначити, що більшість техніки для збирання є сучасні високопродуктивні зернозбиральні агрегати: «Нью холланди», «Класси», «Джондіри» та інші. Крім того, в поточному році ТОВ «Лотівка Еліт» придбало німецький зернозбиральний комбайн «Класс Лексіон». Всього закуплено 14 одиниць сільськогосподарської техніки на суму понад 81 мільйон гривень (лізинг).
    Таким чином, агроформування району взяли хороший старт початку жнивової кампанії. Тож бажаємо всім аграріям наснаги, енергії, завзяття, гарної сприятливої погоди для продовження збору високих врожаїв та отримання високих прибутків.

   Т. в. о. начальника відділу агропромислового розвитку,
   екології та природних ресурсів Шепетівської РДА
   В.Лопоцюк

01.08.2019 р.