Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


В районі проведено заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

   З нагоди відзначення у районі Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, 30 липня 2019 року за участі працівників управління соціального захисту населення, районого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, вториної правової допомоги, поліції, соціальних працівників при сільких радах та об’єднаних територіальних громад, була проведена інформаційно – просвітницька робота (бесіди, роздача інформаційних пам’яток та буклетів, організовані інформаційні куточки по тематиці «Протидія торгівлі людьми»).
   Працівники Грицівської селищної бібліотеки та сільських бібліотек Грицівської ОТГ, спільно з головним спеціалістом відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Паламарчук Наталією, провели інформаційну акцію «Протидій торгівлі людьми». Головна мета якої - підвищення рівня поінформованості населення щодо проблеми торгівлі людьми. Під час акції в Грицівській селищній бібліотеці діяла пересувна інформаційна виставка «Не стань жертвою торгівлі людьми» та було розповсюджено 200 інформаційних флаєрів - застережень. В індивідуальному спілкуванні було проінформовано більше 150 жителів Грицівської ОТГ (як в бібліотеках, так і за межами бібліотек) та надіслано 100 sms – повідомлень з текстом: «Сучасне рабство може торкнутися кожного незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Будь пильним! Протидій торгівлі людьми!», а також запропоновано переслати це повідомлення своїм знайомим.
   У бібліотеках району відкрито виставки, проведені бесіди, виховні години на тему: «Протидій торгівлі людьми».

01.08.2019 р.