Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Основні правила зберігання насіння

   В агропідприємствах району триває збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Звісно, для підприємств це гаряча пора, але тут варто не забувати про доробку та правильне зберігання збіжжя, яке поступає з поля на тік. Збереження посівних якостей від збирання до наступного висіву насіння, є одним із найважливіших завдань, що постають перед сільгосптоваровибником. Насіння до посіву потрібно зберігати в таких умовах, щоб воно забезпечило високу енергію проростання, схожість і було здатне дати здорову продуктивну рослину, а це вимагає певних умов і спеціального режиму зберігання.
   Згідно до рекомендацій науковцій, технологічні схеми післязбиральної обробки насіння складаються у залежності від вологості вороху, його засміченості і культури. При вологості поступаючого на тік вороху: до 17 % - первинна очистка - сортування; від 17 до 20 % - первинна очистка - сушіння - сортування; більше 20 % - первинна очистка - сушіння - відлежування - друге сушіння – сортування.
   Для зменшення пошкодження насіння при післязбиральній обробці необхідно провести такі заходи:
   1. Запобігати багаторазовим пропускам через одні і ті ж машини. Для цього, перед початком обробки необхідно провести аналізування та встановити відсоток відходу основної культури.
   2. Визначити раціональний режим роботи потокової лінії для конкретної партії насіння. Встановити схему післязбиральної обробки, визначити набір машин для встановленої схеми і відповідно включити їх у потік.
   3. Провести оптимальне технологічне регулювання кожної машини для найкращого виділення домішок і відходів.
   4. Перевірити технічний стан машин і механізмів, особливо робочих органів (решета, трієрні поверхні, ремінні і ланцюгові передачі, систему аспірації та ін.). Особливо слід звернути увагу на наявність задирок і гострих кутів на шляху насіння.
   Слід мати на увазі, що початок зберігання насіння розпочинається в бункері комбайна у вигляді свіжозібраного вороху. Під час перевезення на тік насіння зберігається в транспортних засобах. Лише після закінчення повного циклу післязбирального очищення насіння закладають на тривале зберігання. Таким чином, зберігання насіння відбувається в декілька етапів.
   Перший етап – підготовчий - це нетривале, у межах припустимих строків, зберігання нестійкого свіжозібраного насіння в ємностях, обладнаних засобами активної вентиляції з використанням зовнішнього або охолодженого повітря. Це вимушене, економічно виправдане зберігання насіння, яке пройшло первинне очищення до початку просушування в сушарці. Через нестачу технічних засобів для активного вентилювання саме на цьому етапі зберігання спостерігається найбільше випадків втрати схожості насіння як результату пошкодження мікроорганізмами.
   Другий етап - тимчасове зберігання насіння, яке пройшло повний або скорочений цикл післязбирального очищення, але не доведене до норм стандарту за чистотою, а в окремих випадках - і за вологістю. Термінове прикінцеве або повторне очищення насіння може затримуватися через необхідність очищення культур з менш стійким насінням. Тимчасове зберігання насіння здійснюється в насіннєсховищах, технологічно пов'язаних транспортними засобами з насіннєочисними комплексами. Після закінчення збирання такі партії насіння повертаються на доочищення і лише потім розміщуються в насіннєсховищах. Перший і другий етапи повинні бути якомога коротші, що досягається потоковою обробкою насіння. Особливо на цих етапах необхідно слідкувати за вологістю і температурою насіння.
   Третій етап зберігання - стаціонарний. На стаціонарне зберігання закладається насіння, яке пройшло повний цикл післязбирального очищення і доведене до кондиційної вологості.
   Отже, на стаціонарне зберігання закладають насіння, яке тривалий час може підтримувати високий рівень схожості. При дотриманні необхідних вимог контролю та догляду на даному етапі менш за все спостерігаються випадки зниження схожості насіння, незважаючи на тривалий період зберігання. Підготовлене до сівби насіння озимих культур може зберігатися на критих токах або накрите брезентом чи водонепроникними плівками, якщо воно призначене для висіву у рік збирання. Особливо ретельно треба доглядати за насінням з вологістю вище 15- 15,5%, а також за свіжозібраним насінням, схильним до самозігрівання. Повторний контроль схожості проводити кожні 4 місяці.
   Крім того, хочу привернути увагу господарств, які мають залишки насіння минулих років і планують використати таке насіння для посіву під урожай 2020 року. Перед проведенням висіву обов’язково перепровірити його посівні якості. Термін дії Сертифікату чотири місяці. За час зберігання посівні якості такого насіння можуть погіршитись. На території області послуги з сертифікації насіння надають територіальні підрозділи ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції, адреса: м. Хмельницький вул. Староміська 9, (тел.0382-72-06-27). Аналітичні дослідження якісних та інших показників насіння також проводить Хмельницька обласна фітосанітарна лабораторія, яка знаходиться за адресою: м. Хмельницький вул. Купріна 48 (тел. 0972978585).
   На офіційному сайті Мінагорполітики розміщено інформаційний матеріал «Актуальна інформація для аграріїв про способи та контроль за зберіганням насіння», з яким можна ознайомитися за посиланням: https://minagro.gov.ua/ua/news/aktualna-informaciya-dlya-agrariyiv-pro-sposobi-ta-kontrol-za-zberigannyam-nasinnya
   За консультаціями та додатковою інформацією звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної сотні, 94, тел. (098) 125-88-03.

   Валентина Стародубова,
   головний спеціаліст відділу контролю
   в сфері насінництва та розсадництва
   Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

31.07.2019 р.