Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


У Шепетівській РДА обговорили питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

   30 липня 2019 року, під керівництвом першого заступника голови Шепетівської районної державної адміністрації Сергія Пономарьова, відбулась нарада із залученням керівників структурних підрозділів адміністрації, сільських, селищних голів Шепетівського району.
   Під час зустрічі обговорили зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №616 «Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа». Окрім того, обговорили питання створення відповідної комісії, затвердження Положення, її склад та реалізацію повноважень, які будуть створенні для формування потреби щодо спрямування субвенції за напрямами, передбаченими «Порядком та умовами».
   Нині на соціальний квартирний облік по Шепетівському районні зараховано 13 осіб з числа дітей-сиріт та 21 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.
   Слід зазначити, що минулого року було придбано дві квартири для осіб з числа дітей-сиріт Шепетівського району.

30.07.2019 р.