Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Народознавчі зустрічі у Михайлюцькому будинку культури

   Вже традиційно в Михайлюцькому БК проходять народознавчі зустрічі. Цього разу захід мав тему «Народні обереги та символи». У дружньому колі учасники розмовляли про символи та обереги, які з давніх часів пов’язані з Україною.
   Саша Литвиненко розповіла про символічну роль українського віночка, Віка Михайлюк про українську хату та її начиння. Маргарита Бородій повідала про свою участь в обласному конкурсі писанкарства в Хмельницькому і продемонструвала барвисту писанку, яку написала нещодавно. Під час заходу не забули згадати про український рушник, хліб, ляльку мотанку, рослини та тварини-символи, про славетну річку Дніпро та соловейка у вишневому садочку.
   А ще складали вірші, відгадували загадки і співали разом із Іриною Буркатою пісню про вишиванку. Також присутні насолоджувались співом Крістіни Надточей та дуету «Ніжний цвіт» у складі Тані Мацібори та Марійки Комарніцької.
   Захід проводився для дітей, але присутні на ньому були і люди поважного віку, які активно підключились до розмови про символи та обереги України та підспівували і щиро аплодували всім виконавцям .
   На завершення заходу було проведено майстер-клас з народних танців.

26.07.2019 р.