Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


«Легалізація заробітної плати» та «Єдиний соціальний внесок» - важливі теми, які обговорювались на спільному засіданні районної робочої групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

   25 липня 2019 року відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   В роботі комісії взяли участь представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області, управління соціального захисту населення, відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, представники Ленковецької, Грицівської, Судилківської об’єднаних територіальних громад та Плесенської сільської ради.
   Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ліліана Танасієнко довела до відома присутніх, що єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування є консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування у обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб та членів їхніх сімей на отримання страхових виплат за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.
   Завдяки проведеним заходам по району з березня по липень 2019 року погашено заборгованість із сплати ЄСВ у сумі 238 тис. гривень.
   На засіданні комісії було заслухано заступника Грицівського селищного голови, Плесенського сільського голову, представників Ленковецької та Судилківської сільських рад щодо проведеної ними роботи у напрямку легалізації найманої праці та сплати заборгованості із ЄСВ.
   Учасники зустрічі дійшли згоди щодо подальшої роботи з боржниками ЄСВ.
   За підсумками засідання комісії присутні мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.

25.07.2019 р.