Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я»

   18 липня 2019 року, з метою соціального захисту прав та інтересів дітей, недопущення їх безпритульності та бездоглядності, спеціалісти служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації, спільно з з працівниками Судилківської сільської ради провели профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» на території Судилківської ради, зокрема, у селах: Хролин, Новичі, Жолудки, Поляна, Мальованка, Судилків.
   Під час рейду було обстежено умови проживання 6 сімей, діти яких перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.
    Також під час рейду відвідано дітей, які перебувають під опікою, піклуванням у громадян. Порушень прав та законних інтересів підопічних не виявлено.
    За результатами рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов.

23.07.2019 р.