Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток»

   15 липня 2019 року, з метою запобігання дитячій бездоглядності, соціального захисту дітей та підлітків, які потрапили у складні життєві обставини, спеціалістами служби у справах дітей спільно з працівниками районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано проведення чергового профілактичного рейду «Діти вулиці», «Підліток» у селі Пліщині.
   В ході рейду було проведено 6 обстежень умов проживання, утримання та виховання дітей у сім’ях, де батьки, або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків та негативно впливають на виховання своїх дітей. Крім того, здійснено 3 перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини.
   Також, під час рейду, з метою недопущення скоєння повторних правопорушень та злочинів підлітками, проведено 2 профілактичні бесіди з дітьми, які скоїли злочини та перебувають на відповідному обліку.

16.07.2019 р.