Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


90-річний ювілей відзначила жителька с.Плесна

   12 липня 2019 року свій 90-річний ювілей зустріла Пташук Ірина Архипівна, яка проживає у с.Плесна Шепетівського району. Проте не здається вона ні рокам, ні хворобам, бо - оптиміст і життєлюб.
   Окрім рідних, привітати ювілярку з визначною датою завітали керівник апарату Шепетівської райдержадміністрації Наталія Лінник, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Шепетівської райдержадміністрації Олександр Чмир, керуючий справами виконавчого апарату Шепетівської районної ради Микола Капелюх та Плесенський сільський голова Микола Павлюк.
   Ірина Архипівна з радістю зустріла гостей. Їх поява підкреслила визначний в її житті ювілей, який подолати далеко не всім до снаги. Хоч схилена під тягарем років і переживань, але - усміхнена. Бо - прийшли гості. З вуст присутніх прозвучало багато теплих та щирих слів привітань, вдячності, побажань міцного здоров’я та довголіття, бадьорості духу, довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої. Від імені районної влади для іменинниці вручено Почесну грамоту, квіти, подарунки. Та найголовнішим, звичайно, була увага, яку отримала ювілярка.

ДОВІДКОВО
   Народилась Ірина Архипівна у с. Березні. Ще маленькою втратила батька, його в роки голодомору вбили за три колоски. А воєнне лихоліття принесло німецьку неволю – їхню сім’ю вивезли до Німеччини. Ще й досі сельчанка не може без сліз згадувати, як їх з сестричкою мати закривала собою під час нальотів літаків. Коли ж ненька рано померла, то дівчат виховувала тітка у Березні.
   А післявоєнна пора стала початком трудової біографії Ірини Архипівни. Спершу на Шепетівському цегельному заводі, де зустріла свого судженого Олексія, хлопця із Плесни. А згодом у цьому селі, яке в ту пору поставало з руїн, влилась у колгоспну трудову сім’ю з її нелегкими селянськими буднями. Чоловік у господарстві працював художником, а вона – на різних роботах, зокрема, на фермі, у полі ланковою. Після смерті чоловіка усі сімейні турботи лягли на її плечі.
   Ірина Архипівна народила й виплекала п’ятеро дітей. Має десять онуків та дванадцять правнуків.

   За матеріалами газети "Шепетівський вісник".

15.07.2019 р.