Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати в Ленковецькій ОТГ

   У приміщенні Ленковецької сільської ради 11 липня 2019 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації адміністрації Ліліани Танасієнко відбулося виїзне спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
   З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Ленковецької об’єднаної територіальної громади, які здійснюють діяльність у торгівлі, громадському харчуванні.
   В роботі робочої групи взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, управління соцзахисту населення райдержадміністрації, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області та Ленковецької сільської ради.
   Відкриваючи засідання, Ліліана Петрівна наголосила, що сьогодні виїзною робочою групою по легалізації тіньової зайнятості були обстежені об’єкти господарювання, які розташовані на території сіл Городище, Пашуки, Ленківці та Чотирбоки.
   Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності а саме питання єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.
   Ліліана Танасієнко звернула увагу присутніх на те, що акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету, відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини. Бюджети сільських рад формуються із поступлень єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.
   Представник управління Держпраці у Хмельницькій області провів з роботодавцями інформаційно-розяснювальну роботу щодо легалізації найманої праці та підвів підсумки обстеження.
   За результатами засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а присутніх підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

11.07.2019 р.