Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій на працю - на постійному контролі

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 08.07. 2019 року №160/2019-р, 11 липня 2019 року проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Ленковецької та Судилківської ОТГ.
   Протягом дня робочою групою у складі: заступника голови робочої групи – начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ліліани Танасієнко, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин, представників управління Держпраці у Хмельницькій області, було обстежено об’єкти господарювання приватної форми власності, які розташовані на території сіл Городище, Пашуки, Ленківці та Чотирбоки.
   За підсумками проведеного обстеження на території Ленковецької сільської ради виявлено 5 осіб, які здійснювали реалізацію товарів з лотків у с. Чотирбоки, не маючи при цьому відповідних дозвільних документів на здійснення торгівлі.
   Під час відвідувань об’єктів господарювання з роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації зайнятості населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків. Під час проведення засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення підприємцям були роздані пам’ятки та брошюри щодо прав та зобов’язань роботодавців згідно трудового законодавства перед найманими працівниками.

11.07.2019 р.