Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Віталій Бузиль взяв участь у пленарному засіданні 42-ї (позачергової) сесії Шепетівської районної ради VII скликання

   09 липня 2019 року відбулось пленарне засідання сорок другої (позачергової) сесії районної ради, яке провів заступник голови ради Артур Мовсісян.
   На засіданні були присутні голова Шепетівської райдержадміністрації Віталій Бузиль, окремі начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради, селищний, сільські голови ОТГ, керівники комунальних підприємств і організацій, представники засобів масової інформації.
    Перед початком пленарного засідання позачергової сесії заступник голови ради вручив Грамоту Хмельницької обласної ради депутату районної ради Кляпу Івану Івановичу з нагоди Дня Конституції України та побажав йому міцного здоров'я, радості, добра, благополуччя, успіхів у трудовій і депутатській діяльності.
    На пленарному засіданні позачергової сесії депутатами розглянуто 5 питань.
    По питаннях про угоду між Хмельницькою обласною та Шепетівською районною радами, про угоду між Шепетівською районною та Шепетівською міською радами, а також про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Сорока.
    Головний лікар КП "КНП Шепетівський Центр ПМСД", депутат районної ради Андрій Нечипорук вніс на розгляд депутатів питання "Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 04.03.2016 року № 46/5-2016 "Про перелік об'єктів та майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району" з наступними змінами і доповненнями.
    Депутати розглянули також питання "Про затвердження розпорядження заступника голови районної ради від 01.07.2019 року №77-р (к) "Про призначення Палійчук В.А.", яке представив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх.
    У "Різному" депутат Шепетівської районної ради Петро Линник вніс пропозицію розглянути на черговій сесії районної ради питання щодо забезпечення перевезення пільгових категорій громадян, у першу чергу учасників АТО, міжміським автомобільним транспортом загального користування. З метою підготовки цього питання заступник голови ради Артур Мовсісян запропонував глибоко його вивчити, а також, за необхідності підготувати звернення до Хмельницької обласної державної адміністрації і інших структур.

10.07.2019 р.