Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Привітали працівників поліції з професійним святом

   Сьогодні у Шепетівському відділі поліції відбулися урочисті збори з нагоди Дня Національної поліції.
   Привітати працівників поліції з професійним святом завітали: перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, депутат Хмельницької обласної ради Микола Дячук, заступник міського голови Наталія Стасюк, секретар міської ради Микола Кікоть, голова Грицівської ОТГ Людмила Тіфенбах, заступник голови Ленковецької ОТГ Олена Волошина, заступник голови Судилківської ОТГ Валентина Мазур.
   У своїх виступах гості наголосили, що на поліцію покладено відповідальне і благородне завдання - забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, а також надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій її потребують. Відзначили, що важкі поліцейські будні вимагають від кожного працівника поліції високого професіоналізму, зразкової дисципліни, постійної готовності до самопожертви та допомоги тим, хто потрапив у біду. Побажали усім міцного здоров’я, щастя в родині, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі.
   За зразкове виконання своїх посадових обов’язків, високий професіоналізм кращі працівники поліції були відзначені почесними грамотами та подарунками.

04.07.2019 р.