Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


«Легалізація заробітної плати» та «Єдиний соціальний внесок» - важливі теми, які обговорювались на засіданні районної робочої групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

   26 червня 2019 року відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   В роботі комісії взяли участь представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області, ГУПФ у Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, управління соцзахисту населення, фінансового управління, відділу економіки, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, представник Судилківської об’єднаної територіальної громади.
    На комісії заслуховувалися представники фермерських господарств району, які маючи у власності велику кількість сільськогосподарських угідь, уникають від офіційного залучення працівників до виконання робіт на земельних ділянках.
   Представник Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Ткачук Н.І. повідомила, що на даний час по Україні проводиться операція "Урожай-2019". Працівники ГУ ДФС у Хмельницькій області здійснюють рейдові виїзди і фіксують використання найманої праці на полях області.
   Учасники зустрічі дійшли згоди щодо офіційного працевлаштування працівників на період польових робіт, підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам.
   За підсумками засідання комісії керівники підприємств та підприємці мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.

26.06.2019 р.