Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Семінар для бібліотечних працівників

   19 червня у центральній районній бібліотеці проведено черговий семінар для бібліотечних працівників району на тему: «Сучасні сервіси для бібліотекарів: створення презентацій в Power Point, робота з таблицями Excel».
   Відкрила семінар головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму райдержадміністрації Валентина Галімська.
   Учасники семінару прослухали лекцію начальника Шепетівського відділу обслуговування громадян «сервісного центру» ГУПФІ в Хмельницькій області Савчук М. В. «Новини пенсійного законодавства», ознайомились з консультацією «Робота в середовищі табличного процесора Excel» вчителя інформатики Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Остапчук О. В.
    Провідний методист Березенська О. О. провела консультацію з презентацією «Види презентацій та основні вимоги до їх створення».
   Також під час семінару було проведено два практичних заняття:
   - «Використання формул та функцій в «Exel».
   - «Створення презентацій в «Power Point».
    Провідний бібліотекар Перькова Н.Я. провела огляд літератури Анни Ахматоваї присвячену до 130-річчя від дня народження російської поетеси українського походження.
    Всі бібліотечні працівники почерпнули для себе цікавий та змістовний досвід, який будуть надалі використовувати у роботі.

20.06.2019 р.