Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Продовжується будівництво Корчицької школи та амбулаторії

   В рамках робочої поїздки, голова адміністрації Віталій Бузиль разом із головою районної ради Петром Дзяворуком побували у с.Корчик, де оглянули об’єми проведених будівельних робіт Корчицької школи та амбулаторії.
   Нагадаємо, що в рамках реформування сільської медицини, в Шепетівському районі триває будівництво двох сучасних амбулаторій – у селах Корчик та Судилків.
   Спілкуючись з будівельниками Віталій Володимирович Бузиль наголосив на необхідності дотримання визначених планів будівництва амбулаторії, оскільки створення гідних умов як для пацієнтів, так і для лікарів та надання якісних медичних послуг в сільській місцевості є одним з пріоритетних завдань, якому приділяється особлива увага.
   Далі очільники району поспілкувались з мешканцями села. Поцікавились проблемними питаннями, які хвилюють їх, відповіли на поставлені запитання.
   Наступно керівники побували на будівельному майданчику нового приміщення Корчицької школи. Ознайомившись із ходом робіт голова адміністрації Віталій Бузиль зауважив, що питання добудови даного об’єкту є дуже важливим, адже сьогодні діти навчаються у старих, непристосованих, а тим більш аварійних приміщеннях. Надіємось, що скоро будівництво завершиться та об’єкт буде зданий в експлуатацію.

13.06.2019 р.